در صورتی که کیف بیت کوین شما خالی است و ایده ای برای کسب بیت کوین ندارید می توانید با مراجعه به سایت های زیر مقداری بیت کوین کسب کنید.

BitVisitor سایت بسیار خوبی است برای کسب بیت کوین از طریق مشاهده تبلیغات است. این سایت نیازی به ثبت نام ندارد. فقط کافی است آدرس بیت کوین خود را به این سایت بدهید. متأسفانه این سایت اخیرا سرویس خود را برای کاربران داخل ایران قطع کرده است.

CoinVisitor مانند سایت BitVisitor، برای مشاهده تبلیغات بیت کوین می پردازد. خوش بختانه این سایت دوباره فعال است.

Bit Visit مانند سایت BitVisitor، برای مشاهده تبلیغات بیت کوین می پردازد. جایگزین خوبی برای سایت BitVisitor برای کاربران داخل ایران است.

EarnFreeBitcoins مشابه سایت BitVisitor است و برای مشاهده تبلیغات به شما بیت کوین می دهد.

BitcoinStreet شماره تلفن موبایل خود را وارد نمایید و 0.0015 بیت کوین دریافت نمایید (یک شماره هشت رقمی به تلفن شما پیامک می کند و شما باید شماره هشت رقمی را وارد سایت نمایید تا جایزه خود را دریافت کنید).

BitHits سایتی است که فقط به ازای ارسال آدرس بیت کوین خود، روزانه به شما مقدار اندکی بیت کوین می دهد.

NetLookup سایتی است که فقط به ازای ارسال آدرس بیت کوین خود، روزانه به شما مقدار اندکی بیت کوین می دهد.

BitcoinGet سایت بسیار خوبی است که به ازای انجام یک سری کارهای آنلاین نظیر تکمیل نظرسنجی، دسته بندی مطالب، مشاهده فیلم به شما بیت کوین می دهد.

BitBucks سایت بسیار خوبی است که به ازای انجام یک سری کارهای آنلاین به شما بیت کوین می دهد.

BunnyRun سایتی است که در ازای یافتن حیوان سریع تر در مسابقه دو، بیت کوین جایزه می دهد.

CoinURL این سایت با ارائه لینک های کوتاه شده، تبلیغاتی را برای افرادی که روی آن لینک ها کلیک می کنند نمایش می دهد و بیت کوین در حساب فرد لحاظ می کند. این سایت مناسب برای دارندگان وب سایت است.