آیا شما هم از آن دسته آدم‌هایی هستید که هر روز اسم خودشان را روی گوگل جستجو می‌کنند؟ آیا علاقه دارید بدانید چه اطلاعاتی، چه عکس‌هایی، چه خبرهایی و کلاً چه چیزهایی در مورد اشخاص مختلف در اینترنت، وبلاگ‌ها، شبکه‌های اجتماعی مختلف مانند فیس‌بوک، توییتر، فرندفید و جاهای دیگر وجود دارد؟

سایت WebMii یک موتور جستجوی اطلاعات عمومی اشخاص می‌باشد که اطلاعات متنوعی در مورد آنها را می‌توان استخراج کند. کافی است وارد سایت شوید و نام و نام خانوادگی شخص مورد نظرتان را وارد کنید. این موتور به جستجو در شبکه‌های اجتماعی مختلف، وب‌سایت‌ها، اسناد آنلاین و جاهای دیگر پرداخته و اطلاعاتی که می‌یابد را یکجا به شما نمایش می‌دهد.

از قابلیت‌های دیگر این سایت، امتیازدهی PeopleRank به افراد می‌باشد که امتیاز مربوط به میزان مشاهده شدن فرد مربوطه در اینترنت را نشان می‌دهد (چیزی مشابه با مفهوم PageRank برای صفحات وب).

WebMii به شما اجازه می‌دهد که از نام شخص یا کلیدواژه یا هر دو (در جستجوی پیشرفته) برای جستجوی افراد استفاده کنید. اگر نامی که مورد جستجو قرار می‌دهید، بیش از حد بین افراد مختلف متداول باشد می‌توانید روی برچسب‌هایی که توسط موتور جستجو به شما پیشنهاد داده می‌شود کلیک کنید تا جستجویتان دقیق‌تر شود.

ضمناً استفاده از خدمات این موتور جستجو رایگان بوده و نیازی به ثبت‌نام هم ندارد.